Baskılı Poşet El Geçme

BASKILI POŞET EL GEÇME

Baskılı poşet el geçme modellerimiz en çok kırtasiye ve tekstil sektöründe kullanılmaktadır. El geçme kısmında bulunan takviye kartları sayesinde el geçme kısmının dayanıklılığı desteklenir, mukavemet gücü arttırılır. El geçme takviyeli poşetler istenilen renklerde üretilebilir. Siyah baskılı poşetlerin üzerine altın ve gümüş yaldız baskı yapılabilmektedir.Diğer renklerde üretilen poşetlerin üzerine istenilen renkte baskı yapılabilmektedir.

El geçme modelleri market poşetlerinde de uygulanabilmektedir. El geçme hışır poşetler genellikle kuruyemişçiler ve bazı gıda sektörlerinde oldukça yoğun tüketilmektedir. Taşınacak olan ürünlerin ağırlığına, şekline ve hacmine göre kalın veya ince üretilir. Baskılı poşetlerin ebatları içine konulacak ürünlerin adetine ve boyutuna gööre belirlenirse gereğinden büyük baskılı poşet üretimi yapılmamış olur. Böylelikle gereksiz israfında önüne geçilmiş olunur.

En yeni baskılı poşet el geçme modellerimiz için web sitemizi takip edebilir yeni bilgiler edinebilirsiniz. Ayrıca bizi haftanın 7 günü arayıp poşet imalatı hakkında detaylı bilgi elde edebilirsiniz. En uygun baskılı poşet fiyatları için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Yılların bize kazandırdığı tecrübe ile Türkiye’nin her bölgesine el geçme poşetler gönderiyoruz.

  • Kaliteden ödün vermiyoruz
  • Ekonomik çözümler üretiyoruz
  • Zamanında teslimat sağlıyoruz
EL GEÇME POŞETLER

Baskılı el geçme poşetlerimiz oldukça dayanıklı olmakla birlikte yırtılma, delinme, kopma gibi durumlar söz konusu olmamaktadır.

  • El geçme poşet
  • Atlet poşet
  • Kulplu poşet