Baskılı Atlet Poşet

BASKILI ATLET POŞET

Baskılı atlet poşet modellerinin tercih edilmesinin en büyük sebebi geniş bir iç hacme sahip olmasıdır. Daha fazla ürün taşınmasını isteyen firma sahipleri özellikle yandan körüklü baskılı poşetler tecih etmektedirler. Baskılı atlet poşetler hem tekstil ürünlerinde hemde market ürünlerinde kullanılmaktadır. Taşınacak olan ürünün ebatına ve ağırlığına göre kalın veya ince olacak şekilde üretilir.

Baskılı atlet poşetin ince veya kalın olması kiloda adet miktarını etkilemektedir. Baskılı poşet adeti kiloda fazla çıktığında işletmeler için daha ekonomik bir alım yapılmış demektir. 6 Ay kullanılacak olan baskılı poşetler ince olduğunda 12 ay boyunca kullanılabilir böylelikle gereksiz israfında önünegeçilebilmektedir. Tek renk yada çift renk baskı yaptığımız poşetlerin ana rengini de siz belirleyebilirsiniz. Örneğin krem renkte bir poşetin üzerine siyah ve kırmızı baskı yapılabilir.

Baskılı atlet poşet çeşitlerinin dayanıklılığını sağlamak için kaliteli ham madde kullanımı çok önemli bir konudur. Atlet poşet modellerde en ile boy arasında genellikle 20 cm fark bulunmaktadır. 26×45, 28×50 gibi ebatlar market poşetlerinde yani hışır poşetlerde tercih edilmektedir. Hışır atlet poşetler ile hafif ürünler taşındığı için yırtılma ihtimali yok denilecek kadar azdır bu sebeple oldukça ince üretilebilir. Mağazapoşetleri market poşetlerine göre 2 kat daha kalındır.

  • Kaliteden ödün vermiyoruz
  • Ekonomik çözümler üretiyoruz
  • Zamanında teslimat sağlıyoruz
BASKILI ATLET POŞET

Baskılı poşet modellerimizin yanında el geçme takviyeli ve kulplu baskılı poşet modellerimize de göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Göz zevkinize uygun atlet poşet modellerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

  • Market poşeti
  • Mağaza poşeti
  • Kargo poşeti