Baskılı Poşet Türkiye

Baskılı Poşet Türkiye

Genel itibariyle baskılı poşet Türkiye firmamıza tüm müşterilerimiz iletişim bölümünden ulaşarak poşet modellerimiz ile ilgili detaylı bilgi alabilir.

Türkiye’nin her yerinden talep etmiş olduğunuz siparişleriniz 7 iş günü içerisinde adresinize gönderilir. 

Baskılı Market Poşeti 

Özellikle toplu alım yapan marketler için maliyet ve kalite poşetlerde son derece önemlidir. Market poşeti neredeyse ülkemizde en çok tüketimi olan poşet modelleri arasında yer alır.

Küçük mahalle marketlerinden büyük süpermarketlere kadar her firmada baskılı poşet tercih edilir. Bu ürünler yalnızca kullanım kolaylığı değil ayrıca maddi ve ticari anlamda da birçok kolaylık sağlar.

Ülkemizde her şehirde ve her ilçede yüzlerce market vardır. Fakat maalesef her ilde poşet üreticisi bulmak kolay değildir. Eğer tüketiminiz fazlay ise baskılı poşet alımlarınızı mutlaka imalatçısından yapmalısınız. 

Naylon Poşet 

Naylon poşet tüketimi her ne kadar poşetlerin ücretli olması ile belli oranda azalsa da yine de ülke genelinde yoğun olarak kullanılıyor. Birçok sektörde kullanımı yaygın olan naylon poşetlerin farklı ölçülerde birçok modeli vardır.

Bu kapsamda; baskılı poşet Türkiye firmamız olarak naylon poşet için birçok modelde imalat ve üretim yapıyoruz. Firmamız Türkiye genelinde her bölgedeki müşterileri için üretim ve gönderim yapmaktadır.

İhtiyacınıza özel farklı ölçü ve tasarımlarda baskılı poşet için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Baskılı Naylon Poşet 

Günümüzde birçok işletme ve firma baskılı naylon poşet modellerini tercih ediyor. Baskısız poşetlerde görünüm kalitesi düşüktür ve firma imajı da bozulur.

Ayrıca, baskılı poşet Türkiye poşet ambalaj firmamız baskısız poşet imalatı da yapmakta olup müşterilerinin baskılı poşetleri öneriyor.

Hem kurumsal kimlik açısından hem de firmanızın bilinirlik oranını artıracak olan baskılı naylon poşet kullanımı kesinlikle avantaj sağlar.

Baskılı ürünlerde firma logonuz firma adresiniz ve sloganınız yer alabilir. Ayrıca ürünleriniz ve kampanyalarınız hakkında da bilgilendirme yapabilirsiniz. 

Baskılı Poşet İmalatı 

Naylon poşet ürünlerinin tümünde imalatçı firma olma avantajı ile baskılı poşet Türkiye firmamız olarak, sizlere kaliteli ve uygun fiyatlı poşet ürünleri soruyoruz.

İster toptan poşet alımı yapın, ister az adetli poşet alımı yapın firmamız olarak sizlere en uygun fiyatları sunuyoruz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun tüm poşet ürünlerinde firmamız hızlı teslimat kolaylığı sunar. 

Toptan Baskılı Poşet 

Poşet alımlarını yüksek sayıda yıl genelinde yapıyorsanız toptan alım yapmanız çok daha avantajlı olur. Az adetli alımlarda sorun olmasa da yüksek adetli alımlarda fiyatlar oldukça farklı olur.

Bu bağlamda; baskılı poşet Türkiye firmamız üretici olması sayesinde sizlere en düşük birim fiyatlar ve en uygun poşet kilo fiyatları ile satış yapar. Poşet satın alırl6 kilo ne kadar artarsa birim kilogram fiyatları da o kadar düşük olur.

Müşterilerimizin bilmesi gereken bir diğer durum ise ilk defa baskılı poşet yapıldığında tek seferlik klişe bedeli alınmasıdır. Klişe tamamen size ait olup ve özgün tasarımdan oluşur.

Firmamız bünyesinde poşet klişe çalışmaları için ayrı birbirimiz bulunmaktadır. Firmamız olarak tamamen size ve hizmetlerinizi yansıtacak kaliteli tasarımlar sunuyoruz. 

Online Poşet Alışverişi 

Resmi sitesi üzerinden baskılı poşet Türkiye firmamız özel sipariş aldığı gibi, online alışveriş sitesi üzerinden adetli satışlarda yapıyor.

Online alışveriş sitesi üzerinden market poşeti mağaza poşeti kilitli poşet bakliyat poşeti eczane poşeti perforeli poşet gibi birçok ürünü satın alabilirsiniz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun sitemiz üzerinden avantajlı fiyatlar ile güvenle alışveriş yapmanız mümkün. 

Perforeli Poşet 

Genel kapsamda baskılı poşet Türkiye ambalaj firmamızda birçok farklı poşet modeli olduğu gibi perforeli poşet üretimi de mevcuttur . Rulo torba düz ya da omurlu perforeli poşet talepleriniz için firmamız sizlere uygun çözümler sunuyor.

Perforeli poşet lerimiz ambalaj yapmak istediğiniz ürünleriniz için hava sirkülasyonu sağlar. Genelde diğer adı ile elbise poşeti olarak da bilinen bu ürünleri Türkiye’nin her yerinden talep etmeniz mümkündür.

Bu ürünler renk olarak farklı alternatiflere sahiptir. Perforeli poşetleri 6 renge kadar flekso baskı yapılabilir.

Ürün hakkında daha geniş ve detaylı bilgi için canlı destek bölümünden uzmanlarımıza yazabilir ve sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Dilerseniz iletişim sayfamızdaki irtibat numaralarımızdan da firmamız ile iletişime geçmeniz mümkün. 

Pvc Poşet 

Ekip arkadaşlarımızla birlikte baskılı poşet Türkiye firmamız olarak PVC poşet imalatı da yapıyoruz. Adet diye de toptan PVC poşet modellerini istediğiniz ebat ve tasarımlarda en uygun fiyatlar ile sizlere sunuyoruz.

Birçok farklı kullanım amacı olan bu poşet modelleri farklı çeşitleri ile sizlere sunuluyor. Poşet ambalaj üreticisi firmanın olarak PVC poşet ürünlerinde farkımızı ortaya koyuyoruz.

Son derece şık ve modern tasarımlarımızla kullanıcı beğenisi en yüksek olan ürünleri sizlerle buluşturuyoruz.

Hazır kullanıma uygun poşet birimlerimiz bulunduğu gibi kişiye ve firmaya özel PVC poşet üretim olanaklarımız da mevcuttur. Şeffaf ve baskılı özelliklerdeki ürünlerimiz için minimum 1000 adetten başlamak üzere üretimi yapılmaktadır. 

Baskılı Pvc Poşet 

Uzun yıllardır baskılı poşet Türkiye firmamız olarak müşterilerimize en kaliteli ürünleri sunuyoruz. PVC poşet modelleri için bir sınıf kalitede imalat yapıyoruz.

Poşet üzerinde firma logosu marka logosu ya da dilediğiniz farklı bir baskı çalışması yapılabilir. Poşetler tamamen şeffaf olabileceği gibi poşet ve üzerinden marka konseptini yansıtacak tasarım çalışması da yapabiliyoruz.

Kullanıcıların çok amaçlı kullanabileceği bu çantalar kozmetik ürünleri için en ideal koruma ve taşınma çantasıdır. Ufak hacimli eşya ve malzeme ve saklanması için pratik çözümler sunar. Kozmetik sanayi ile birlikte birçok sektör için son derece uygundur. 

PVC Poşet Siparişi 

Poşet ve ambalaj üretimi yapan firmamız PVC çanta siparişi vermeniz oldukça kolay nokta bizlere istediğiniz özellikleri belirtmeniz halinde hemen imalat aşamasına geçilir.

Poşet  üzerindeki baskıyı poşet ebatını ve renklerini netleştirmeniz halinde size özel tasarım çalışması yapılır ve mail ile onayınıza gönderilir.

Sizin de onay vermeniz halinde hemen imalata geçilir ve ortalama 10 ila 14 gün aralığında hazır hale gelir. Firmamıza Türkiye’nin her yerinden ulaşarak sipariş verebilirsiniz. 

Antistatik Poşet 

Poşet üretiminde öncü firmalardan olan firmamız antistatik poşet ürün grubu ile de sizlere en iyi üretim kalitesini sunuyor. Korumalı poşet olan bu ürünler oldukça geniş bir kullanım ağına sahiptir.

Şeffaf özelliği de mevcut olan bu poşetler elektronik sanayi başta olmak üzere birçok Adana’da yaygın bir şekilde kullanılır. Poşetin şeffaf özelliğinin olması sayesinde ağız kısmı açılmadan poşet içerisindeki ürün kolaylıkla görülebilir.

Baskılı poşet ürün çeşitliliğinde sizlere birçok farklı model ile hizmet veren firmamızdan toptan olarak en düşük imalat ve değerleri ile hizmet alabilirsiniz.

Antistatik Poşet Özellikleri 

Antistatik poşetler polietilen içi yüzey metal orta tabaka ve polipropilen dış tabakaya sahiptir. Bu poşet modeli hassas ürünler için en ideal ambalaj yöntemidir. Şeffaf yapısı sayesinde ürünleri poşet dışında çıkarmadan görünmesini sağlar.

Elektronik modül kart ve bileşenleri elektrostatik etkilerden korumak amacı ile kullanılır. Tam koruma sağlamasının yanı sıra tekrar kullanılabilme özelliği vardır.

Firmamız baskılı poşet Türkiye ile iletişime geçerek istediğiniz ürün modeli ile ilgili bilgi alabilir ve avantajlı fiyatlardan faydalanarak sipariş oluşturabilirsiniz.