Baskılı Poşet Türkiye

Genellikle polietilen baskılı poşet Türkiye veya naylon poşet dediğimizde akla biz geliriz. Ürünlerimiz düşük yoğunluklu polietilen hammaddelerden üretilir. Plastik poşetler özel makinelerde granül hammadde ile sarılır.

Firmalara ve kurumlara özel tasarlanmış klişeler ile 60 cm genişliğindeki basınçlı torba makinelerinde baskı yapılmaktadır.

Bu noktada; baskılı poşet Türkiye olarak en uygun fiyatlarla en kaliteli aynı zamanda da yumuşak, dayanıklı ve parlak poşetleri sizler için tasarlıyoruz.

Özellikle marketlerde, pastanelerde, pastanelerde, pidecilerde, kırtasiye ve benzeri pek çok iş yerinde kullanılan baskılı poşet türleri bir iş yeri için iyi bir reklam malzemesidir aynı zamanda.

Baskılı Poşet Nedir?

Ağırlıklı olarak giysi, ayakkabı, iletişim araçları, kırtasiye malzemeleri gibi esnaflar ile otel çamaşır poşetleri, ambalaj ürünleri ve daha pek çok alan için kullanılabilirler.

Söz konusu iş yerlerinin ve firmaların marka, amblem, logo ve iletişim bilgilerini yer aldığı poşetler özel olarak tasarlanarak istenilen türde üretilmektedir. Sadece bir el tutamağına sahip olduğundan slip-on çanta olarak da adlandırılır.

Firmamız baskılı poşet imalatçısı olarak en kaliteli ve özel tasarımları kullanımınıza sunuyor. Genellikle plastik veya kâğıttan yapılan ve farklı ürünleri saklamak için kullanılan ve farklı boyutlarda olabilen taşıma malzemelerine çanta denir.

Pek çok farklı malzemeden üretilmiş, satışını yaptığınız ürünleri müşterilerinize taşımanızı kolaylaştıran yardımcı ambalaj malzemesidir. Size ve iş yerinize özel tasarımlarla firmanızın tanıtımını da sürekli olarak yapabilirsiniz.

Toptan Poşet Ne İşe Yarar?

Firma logosunu, bilgilerini, resimlerini, yazılarını ve numaralarını dilediğiniz çantaların üzerine basabiliriz. Sokaklarda, otobüslerde, minibüslerde, metrobüslerde, yolda, sokakta her yerde markanız görülür ve bilinir.

Bu sayede kurumsal kimliğinizi en iyi şekilde sunabilirsiniz. İhtiyacınız olan tüm alanlarda çözümler sunan baskılı poşet Türkiye bu ambalaj malzemesi için de tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.

Kullanımınıza sunduğumuz ürünlerin özelliklerine göre değişiklik gösterecektir. Yük taşıma, esneme ve çekiş özelliklerine göre güçlendirilmiş çeşitleri bulunmaktadır.

Siz de işletmenize uygun modellerimizi tercih ederek işletmenize özel tasarlanmış çantalara sahip olabilirsiniz.

Bunun için ne sattığınız, daha çok hangi tr malzemelerin poşetlerle taşınacağı önemlidir. Örneğin bir marketin istediği poşet ile bir hediyelik eşya mağazasının ya da parfümeri dükkanının istediği poşetler birbirinden farklı olacaktır.

Baskılı Poşetin Önemi

Basılı çantalar, alıcının ürünü nereden aldığını, ne tür bir malzeme kullandığını, hangi markayı tercih ettiğini, ürünün satın alındığı firmanın kalitesini ve dünyaya bakışını gösterir.

Kaliteli ve kullanışlı, çevreye en az etkisi olan bir çanta oluşturduğunuzda, çeşitli alanlarda kullanılabilir, bu da onu daha iyi tanımanıza ve markalaşma yolunda önemli bir adım atmanıza olanak tanır.

Bu, reklam vermenin en uygun ve en ucuz yoludur. Çünkü sadece markanızı ve hizmetlerinizi göstermekle kalmaz, aynı zamanda kar edersiniz.

Kişiler para ödemek yerine, çantalarıyla istediklerini taşımaya başladılar. Çantanız kaliteli ve dayanıklı ise ek faydalar elde edersiniz.

Müşterilerinize baskılı poşet Türkiye ile tasarlanan poşetleri vermek iyi bir reklamdır. Televizyon reklamınız çok özgün değilse ertesi gün kimse hatırlamaz. Televizyon, dergi ve gazete reklamlarının maliyeti çok yüksektir.

Ancak halihazırda kullanmakta olduğunuz çanta için özgün ve kusursuz bir tasarım oluşturabilir ve en kaliteli malzemeye en düşük fiyata yazdırabilirsiniz. Yaptıracağınız baskılı poşet kesinlikle firmanızın karizmasını ve kariyerini belli edecek.

Kimi iş yerlerinin verdiği poşetler hemen çöp poşeti olarak kullanılırken kimi iş yerlerinin poşetleri daha farklı alanlarda da kullanılıyor. İnsanlar çöpe atmak ya da çöp poşeti yapmak yerine daha fazla kullanmayı tercih ediyor.

Bu tamamen yapacağınız tasarıma ve poşetin kalitesine bağlıdır. Yani firmanızın kalitesine. Sizi her zaman ön plana çıkartacak poşet ve çeşitleri ile baskılı poşet olarak hizmetinizdeyiz.

Toptan Poşet Tasarımları

Görsel olarak mükemmel grafikler ve fotoğraflar kullanır ve en kaliteli çanta malzemelerini kullanırsanız, insanlar çantanızı taşımayı sevecektir. Aslında, başka zamanlarda onu atmak ve başka şeyleri taşımak için kullanmazlar.

Her yerde, her alanda görülüyor ve tanınırsınız.  Mükemmel çanta görünümü ve tasarımı ile bir TV reklamından daha etkili olabilir. İnsanları reklam veya zorlama olmadan gönüllü olarak reklam vermeye zorlayabilirsiniz.

Bugün baskılı poşet Türkiye ile muhteşem tasarımlara sahip olabilirsiniz.  İnsanlar zaten çeşitli ürünleri taşımak için çanta kullanıyorlar. Aldıkları ürünleri de taşımak için mecburen poşet ya da çanta kullanırlar.

Size satış yapan bir firma olarak müşterilerinizin satın aldığı ürünleri onlar için kolay ve güvenli hale getirmelisiniz.

Ürününüz mağazadan ayrılana, otobüs, taksi ve metro istasyonlarını geçene veya en azından müşterinin evine ulaşana kadar çanta binlerce kişi tarafından görülebilecek.

Çantanız baskılı değilse, kimse bunu fark etmeyecek veya hafızasına almayacaktır. Artık kimsenin fark etmeyeceği bir çantaya para harcamanız gerekiyor çünkü bu artık bir zorunluluk.

Herkesin dikkatini çeken çanta çok mu pahalı? Firmamız baskılı poşet Türkiye olarak en uygun fiyatlarla sizlere muhteşem ürünler sunuyoruz.

Neden Baskılı Poşet?

Otobüste, takside veya metroda çanta taşımak, markanızı ve logonuzu yüz binlerce kişiye tanıtmanın en ucuz yoludur. Bu reklamı TV, gazete ve dergilerde yaparsanız, basılı bir çanta için yüz kat daha fazla ödemeniz gerekecektir.

Öte yandan, baskılı çantalar neredeyse ücretsiz fiyatlarla reklam vermenin en uygun ve en ucuz yoludur. Göz alıcı bir logonuz, dikkat çekici bir sosyal mesajınız varsa milyonlarca insan farkında olmadan sizi tanıyacak ve mesajınızı alacaktır.

Bugün iş yerinizin özelliğine ve satışını yaptığınız ürün çeşitliliğine göre poşet baskısını baskılı poşet Türkiye olarak bizden yaptırabilirsiniz. Dilediğiniz ebatlarda, dilediğiniz tür ve çeşitte ve en özenlisi muhteşem tasarılarla poşetler üretebiliriz.

Bugün baskılı poşet Türkiye olarak size sağlayacağımız fırsatlarla bir dijital baskılı poşetler çok daha mükemmel görünüyor. İmajınız ile insanların beyinlerinde boşluk yaratıyorsunuz.

İlginç bir resminiz veya mesajınız varsa, insanlar sizi her zaman hatırlayacaktır. İnsanlar, basılı çantanızı defalarca dağıtarak mesajınızı milyonlarca kişiye yayacaktır. Basılı poşetleri kaçırmayın, en ucuz reklam yöntemidir.

Baskılı Poşet Çeşitleri

Çantalar, hangi malzemeden yapılmış olursa olsun, günümüzde ana ambalaj malzemesidir. Hayatın her alanında kullanılmaktadır.

Günümüz kentsel tüketim toplumlarında alışveriş yapanlar ürettikleri ürünleri çeşitli ulaşım araçlarını kullanarak evlerine ve işyerlerine götürüp satmaktadırlar.

Bu malzemelerin en önemlileri çantalardır. Bugün kumaş çantalar, pamuklu, keten veya sentetik ürünlerden yapılmış çanta ve poşet çantalar sıklıkla kullanılıyor. Plastik poşetler ürün taşımak için taşıma malzemesidir.

Baskılı çanta çeşitleri tüm çanta çeşitlerinde kullanılabilir, örneğin, takviyeli çantalar, spor çantalar, market çantaları, alışveriş çantaları gibi baskı uygulanabilmesi nedeniyle çanta ürünlerimiz için kolayca baskı ürün hizmeti verebilmekteyiz.

Baskılı ürünlerimizin kalite noktasında sizlere baskılı poşet Türkiye olarak sağladığımız üretim kalite belgesi ile ürünün tüm detaylarını bulabilir ve sertifikada okuduğunuz değerlerin baskılı çantalarınızla aynı olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

Çanta çeşitlerinin yanı sıra renk çeşitlerimizi de tasarlayabileceğiniz için seçenekleriniz de çeşitlilik göstermektedir. Her ebat ve ebatta çanta baskı ihtiyaçlarınız için bizi arayabilirsiniz.

Baskılı poşet malzemenin her alanında kullanıldığı için belirli bir gruplama yapılamamaktadır. Giyimden kozmetiğe, sağlıktan perakendeye kadar her alanda yaygın olarak kullanılmaktadır. Ambalaj ürünlerimiz arasında en çok tercih edilen ürün grubu baskılı poşetlerdir.