Baskılı Atlet Poşet

BASKILI ATLET POŞET

Baskılı atlet poşet modellerinin tercih edilmesinin en büyük sebebi geniş bir iç hacme sahip olmasıdır. Daha fazla ürün taşınmasını isteyen firma sahipleri özellikle yandan körüklü baskılı poşetler tecih etmektedirler. Baskılı atlet poşetler hem tekstil ürünlerinde hemde market ürünlerinde kullanılmaktadır. Taşınacak olan ürünün ebatına ve ağırlığına göre kalın veya ince olacak şekilde üretilir.

Baskılı atlet poşetin ince veya kalın olması kiloda adet miktarını etkilemektedir. Baskılı poşet adeti kiloda fazla çıktığında işletmeler için daha ekonomik bir alım yapılmış demektir. 6 Ay kullanılacak olan baskılı poşetler ince olduğunda 12 ay boyunca kullanılabilir böylelikle gereksiz israfında önünegeçilebilmektedir. Tek renk yada çift renk baskı yaptığımız poşetlerin ana rengini de siz belirleyebilirsiniz. Örneğin krem renkte bir poşetin üzerine siyah ve kırmızı baskı yapılabilir.

Baskılı atlet poşet çeşitlerinin dayanıklılığını sağlamak için kaliteli ham madde kullanımı çok önemli bir konudur. Atlet poşet modellerde en ile boy arasında genellikle 20 cm fark bulunmaktadır. 26×45, 28×50 gibi ebatlar market poşetlerinde yani hışır poşetlerde tercih edilmektedir. Hışır atlet poşetler ile hafif ürünler taşındığı için yırtılma ihtimali yok denilecek kadar azdır bu sebeple oldukça ince üretilebilir. Mağazapoşetleri market poşetlerine göre 2 kat daha kalındır.

 • Kaliteden ödün vermiyoruz
 • Ekonomik çözümler üretiyoruz
 • Zamanında teslimat sağlıyoruz
BASKILI ATLET POŞET

Baskılı poşet modellerimizin yanında el geçme takviyeli ve kulplu baskılı poşet modellerimize de göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Göz zevkinize uygun atlet poşet modellerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

 • Market poşeti
 • Mağaza poşeti
 • Kargo poşeti
Read more

Baskılı Poşet El Geçme

BASKILI POŞET EL GEÇME

Baskılı poşet el geçme modellerimiz en çok kırtasiye ve tekstil sektöründe kullanılmaktadır. El geçme kısmında bulunan takviye kartları sayesinde el geçme kısmının dayanıklılığı desteklenir, mukavemet gücü arttırılır. El geçme takviyeli poşetler istenilen renklerde üretilebilir. Siyah baskılı poşetlerin üzerine altın ve gümüş yaldız baskı yapılabilmektedir.Diğer renklerde üretilen poşetlerin üzerine istenilen renkte baskı yapılabilmektedir.

El geçme modelleri market poşetlerinde de uygulanabilmektedir. El geçme hışır poşetler genellikle kuruyemişçiler ve bazı gıda sektörlerinde oldukça yoğun tüketilmektedir. Taşınacak olan ürünlerin ağırlığına, şekline ve hacmine göre kalın veya ince üretilir. Baskılı poşetlerin ebatları içine konulacak ürünlerin adetine ve boyutuna gööre belirlenirse gereğinden büyük baskılı poşet üretimi yapılmamış olur. Böylelikle gereksiz israfında önüne geçilmiş olunur.

En yeni baskılı poşet el geçme modellerimiz için web sitemizi takip edebilir yeni bilgiler edinebilirsiniz. Ayrıca bizi haftanın 7 günü arayıp poşet imalatı hakkında detaylı bilgi elde edebilirsiniz. En uygun baskılı poşet fiyatları için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Yılların bize kazandırdığı tecrübe ile Türkiye’nin her bölgesine el geçme poşetler gönderiyoruz.

 • Kaliteden ödün vermiyoruz
 • Ekonomik çözümler üretiyoruz
 • Zamanında teslimat sağlıyoruz
EL GEÇME POŞETLER

Baskılı el geçme poşetlerimiz oldukça dayanıklı olmakla birlikte yırtılma, delinme, kopma gibi durumlar söz konusu olmamaktadır.

 • El geçme poşet
 • Atlet poşet
 • Kulplu poşet
Read more

Baskılı Poşet Kulplu

BASKILI POŞET KULPLU

Baskılı poşet kulplu fiyatları üzerindeki baskı kalitesi ve takılan kulp nedeni ile farklılık gösterebilir.  Yumuşak saplı baskılı poşetler genelde lüks ve kaliteli mağazalarda kullanılır. Firmamızda bu poşetlerin üzerine kaliteli boyalar kullanarak istenilen baskıyı yapıyoruz. Baskılı poşet kulplu butiklerde telefoncularda ve birçok alanda kullanılıyor. Firmamızdan talep etmiş olduğunuz ürünün azlığı ya da çokluğu fark etmeksizin istenilen ölçüde ve adette özel baskılı poşet kulplu üretiyoruz. Firmamızdan baskılı poşet hizmeti alarak markanızı ve firmanızı bir adım öne çıkarabilirsiniz. Özel baskılı kulplu mağaza poşetleri ne en iyi kalite güvencesi ile firmamızdan temin edebilirsiniz.

Baskılı Poşet

Baskılı poşet kulplu  ürünler makinelerin baskı yaparak üretmiş olduğu poşetlerdir. Genellikle firmaların daha çok tanınması ve daha fazla müşteri kitlesine ulaşması için kullanılır. Çeşitli firmaların kullanmış olduğu bu poşetler ile markalar daha fazla kitleye ulaşırlar. Baskılı poşet kullanımı ile firmaların adları sektörde öne çıkar. Firmamızdan baskılı poşetleri toptan bir şekilde talep ederek çok daha ekonomik bir şekilde bu ürünlere sahip olabilirsiniz. Baskılı poşetler ile birçok mağaza markasını ön plana çıkarır ve daha fazla alıcıya ulaşır. Ülkemizdeki marketlerin hemen hepsinde baskılı poşetlere rastlamak mümkündür. Sizler de markanız için baskılı poşet yaptırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmamıza internet sitemiz üzerinden ya da telefon numaralarımız ile ulaşarak hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

 • Kaliteden ödün vermiyoruz
 • Ekonomik çözümler üretiyoruz
 • Zamanında teslimat sağlıyoruz
BASKILI POŞET KULPLU
Birbirinden şık tasarımlarımız ile firmanızın imajına uygun kulplu poşet üretimi gerçekleştirmekteyiz.

Read more

Baskılı Poşet Pasta

BASKILI POŞET PASTA

Baskılı poşet pasta ürünleri için firmamız ile iletişim kurabilirsiniz. Pastaneler butik pastacılar tatlıcılar gibi yerler için baskılı poşet üretimi yapıyoruz. Firmamızdan toptan bir şekilde baskılı poşet siparişi vererek ekonomik bir şekilde ürün satın alabilirsiniz. Baskılı poşetlerin üzerine istediğiniz baskıyı uyguluyoruz. Son teknoloji ürünü baskı makinelerimiz ile kaliteli boyalar kullanarak markanızın adını poşet üzerine baskı yapıyoruz. Poşet üzerine yapılan baskılar markanızın bilinirliğini artırır ve daha fazla müşteri kitlesine ulaşır. Firmamızdan dilediğiniz sayıda ve ebatta baskılı poşet sipariş talep edebilirsiniz. Baskılı poşet pasta siparişiniz en kısa süre içerisinde hazırlanarak size ulaştırılır.

Toptan Baskılı Poşet 

Toptan baskılı poşet satışı birçok firma tarafından daha ucuza gelmesi için başvurmuş olduğu durumdur.Bu sayede hem alan firma hem de satan alan firma daha fazla kâra geçmiş olur. Baskılı poşetler farklı renklerde ve çeşitli özelliklerde üretilir firmamızda isterseniz tek yüz isterseniz de çift taraflı baskılı poşet imalatı yapılır. En ucuz baskılı poşet seçenekleri tek yüz ve tek renk olan baskılı poşetlerdir. Alışveriş poşetleri genellikle logolu poşet ya da reklam poşeti şeklinde hazırlanır. Sizler de markanızın bilinirliğini artırmak ve daha fazla müşteri kitlesine ulaşmak için firmamızdan baskılı poşet hizmeti alabilirsiniz. Baskılı poşet pasta ürünlerimize uygun fiyatlar ve kaliteli malzemeler ile sizlere sunuyoruz. Firmamız ile iletişime geçerek hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

 • Kaliteden ödün vermiyoruz
 • Ekonomik çözümler sunuyoruz
 • Zamanında teslimat sağlıyoruz
BASKILI PASTA POŞETİ
Her ebat ve renkte baskılı pasta poşeti imalatı gerçekleştirebilmekteyiz. En güzel pasta poşeti tasarımlarımız için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Read more

Baskılı Elbise Poşeti

BASKILI ELBİSE POŞETİ

Baskılı elbise poşetleri en çok kuru temizleme firmaları tarafından tercih edilmektedir. Genellikle rulo şeklinde sipariş edilen bu poşetler zaman zaman perforeli yani belli aralıklarda yırtmak sureti ile kullanılmaktadır. Tek renk yada çift renk baskı seçenekleri ile hizmete sunulan bu poşetlerin dayanıklılığı müşterilerimiz açısından oldukça önemli bir detaydır.

Baskılı elbise poşeti fiyatları nasıl olmalıdır? Özellikle plastik baskılı poşet ham madde fiyatlarının yüksek olması ve yurt dışından dolar ile ithal edilmesi sebebi ile fiyatlar oldukça pahalıdır. Her yıl artışlar gerçekleşmekte buda müşterilerimizin bütçesine zarar vermektedir. Bu sebeple fiyatları daha uygun tutabilmek adına oldukça yüksek tonajlarda alımlar gerçekleştirmekteyiz. Böylelikle müşterilerimizin ekonomilerine katkı sağlamakta ve müşteri memnuniyetini sağlamaktayız.

En yeni baskılı elbise poşeti modellerimizle müşterilerimize birbirinden şık tasarımlarla hizmet veriyoruz. Firmanızın imajını en doğru şekilde yansıtabilmek ve estetik anlayışınıza uygun baskılı poşetler üretmek için çalışıyoruz.

 • Kaliteden ödün vermiyoruz
 • Ekonomik çözümler üretiyoruz
 • Zamanında teslimat sağlıyoruz
BASKILI ELBİSE POŞETİ

Baskılı elbise poşeti siparişleriniz için haftanın 7 günü bizimle iletişime geçebilirsiniz. İmalat ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

 • Perforeli elbise poşeti
 • El geçme elbise poşeti
 • Kulplu elbise poşeti
Read more