Baskılı Poşet El Geçme

BASKILI POŞET EL GEÇME

Baskılı poşet el geçme modellerimiz en çok kırtasiye ve tekstil sektöründe kullanılmaktadır. El geçme kısmında bulunan takviye kartları sayesinde el geçme kısmının dayanıklılığı desteklenir, mukavemet gücü arttırılır. El geçme takviyeli poşetler istenilen renklerde üretilebilir. Siyah baskılı poşetlerin üzerine altın ve gümüş yaldız baskı yapılabilmektedir.Diğer renklerde üretilen poşetlerin üzerine istenilen renkte baskı yapılabilmektedir.

El geçme modelleri market poşetlerinde de uygulanabilmektedir. El geçme hışır poşetler genellikle kuruyemişçiler ve bazı gıda sektörlerinde oldukça yoğun tüketilmektedir. Taşınacak olan ürünlerin ağırlığına, şekline ve hacmine göre kalın veya ince üretilir. Baskılı poşetlerin ebatları içine konulacak ürünlerin adetine ve boyutuna gööre belirlenirse gereğinden büyük baskılı poşet üretimi yapılmamış olur. Böylelikle gereksiz israfında önüne geçilmiş olunur.

En yeni baskılı poşet el geçme modellerimiz için web sitemizi takip edebilir yeni bilgiler edinebilirsiniz. Ayrıca bizi haftanın 7 günü arayıp poşet imalatı hakkında detaylı bilgi elde edebilirsiniz. En uygun baskılı poşet fiyatları için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Yılların bize kazandırdığı tecrübe ile Türkiye’nin her bölgesine el geçme poşetler gönderiyoruz.

 • Kaliteden ödün vermiyoruz
 • Ekonomik çözümler üretiyoruz
 • Zamanında teslimat sağlıyoruz
EL GEÇME POŞETLER

Baskılı el geçme poşetlerimiz oldukça dayanıklı olmakla birlikte yırtılma, delinme, kopma gibi durumlar söz konusu olmamaktadır.

 • El geçme poşet
 • Atlet poşet
 • Kulplu poşet
Read more

Baskılı Poşet Kulplu

BASKILI POŞET KULPLU

Baskılı poşet kulplu fiyatları üzerindeki baskı kalitesi ve takılan kulp nedeni ile farklılık gösterebilir.  Yumuşak saplı baskılı poşetler genelde lüks ve kaliteli mağazalarda kullanılır. Firmamızda bu poşetlerin üzerine kaliteli boyalar kullanarak istenilen baskıyı yapıyoruz. Baskılı poşet kulplu butiklerde telefoncularda ve birçok alanda kullanılıyor. Firmamızdan talep etmiş olduğunuz ürünün azlığı ya da çokluğu fark etmeksizin istenilen ölçüde ve adette özel baskılı poşet kulplu üretiyoruz. Firmamızdan baskılı poşet hizmeti alarak markanızı ve firmanızı bir adım öne çıkarabilirsiniz. Özel baskılı kulplu mağaza poşetleri ne en iyi kalite güvencesi ile firmamızdan temin edebilirsiniz.

Baskılı Poşet

Baskılı poşet kulplu  ürünler makinelerin baskı yaparak üretmiş olduğu poşetlerdir. Genellikle firmaların daha çok tanınması ve daha fazla müşteri kitlesine ulaşması için kullanılır. Çeşitli firmaların kullanmış olduğu bu poşetler ile markalar daha fazla kitleye ulaşırlar. Baskılı poşet kullanımı ile firmaların adları sektörde öne çıkar. Firmamızdan baskılı poşetleri toptan bir şekilde talep ederek çok daha ekonomik bir şekilde bu ürünlere sahip olabilirsiniz. Baskılı poşetler ile birçok mağaza markasını ön plana çıkarır ve daha fazla alıcıya ulaşır. Ülkemizdeki marketlerin hemen hepsinde baskılı poşetlere rastlamak mümkündür. Sizler de markanız için baskılı poşet yaptırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmamıza internet sitemiz üzerinden ya da telefon numaralarımız ile ulaşarak hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

 • Kaliteden ödün vermiyoruz
 • Ekonomik çözümler üretiyoruz
 • Zamanında teslimat sağlıyoruz
BASKILI POŞET KULPLU
Birbirinden şık tasarımlarımız ile firmanızın imajına uygun kulplu poşet üretimi gerçekleştirmekteyiz.

Read more

Baskılı Poşet Pasta

BASKILI POŞET PASTA

Baskılı poşet pasta ürünleri için firmamız ile iletişim kurabilirsiniz. Pastaneler butik pastacılar tatlıcılar gibi yerler için baskılı poşet üretimi yapıyoruz. Firmamızdan toptan bir şekilde baskılı poşet siparişi vererek ekonomik bir şekilde ürün satın alabilirsiniz. Baskılı poşetlerin üzerine istediğiniz baskıyı uyguluyoruz. Son teknoloji ürünü baskı makinelerimiz ile kaliteli boyalar kullanarak markanızın adını poşet üzerine baskı yapıyoruz. Poşet üzerine yapılan baskılar markanızın bilinirliğini artırır ve daha fazla müşteri kitlesine ulaşır. Firmamızdan dilediğiniz sayıda ve ebatta baskılı poşet sipariş talep edebilirsiniz. Baskılı poşet pasta siparişiniz en kısa süre içerisinde hazırlanarak size ulaştırılır.

Toptan Baskılı Poşet 

Toptan baskılı poşet satışı birçok firma tarafından daha ucuza gelmesi için başvurmuş olduğu durumdur.Bu sayede hem alan firma hem de satan alan firma daha fazla kâra geçmiş olur. Baskılı poşetler farklı renklerde ve çeşitli özelliklerde üretilir firmamızda isterseniz tek yüz isterseniz de çift taraflı baskılı poşet imalatı yapılır. En ucuz baskılı poşet seçenekleri tek yüz ve tek renk olan baskılı poşetlerdir. Alışveriş poşetleri genellikle logolu poşet ya da reklam poşeti şeklinde hazırlanır. Sizler de markanızın bilinirliğini artırmak ve daha fazla müşteri kitlesine ulaşmak için firmamızdan baskılı poşet hizmeti alabilirsiniz. Baskılı poşet pasta ürünlerimize uygun fiyatlar ve kaliteli malzemeler ile sizlere sunuyoruz. Firmamız ile iletişime geçerek hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

 • Kaliteden ödün vermiyoruz
 • Ekonomik çözümler sunuyoruz
 • Zamanında teslimat sağlıyoruz
BASKILI PASTA POŞETİ
Her ebat ve renkte baskılı pasta poşeti imalatı gerçekleştirebilmekteyiz. En güzel pasta poşeti tasarımlarımız için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Read more

Baskılı Poşet Kargo

BASKILI POŞET KARGO

Baskılı Poşet Kargo 

Baskılı poşet kargo ürünlerinin üretimini yapan firmamız ile iletişime geçerek uygun fiyatlı baskılı poşet sahibi olabilirsiniz. Mağazaların ve alışveriş sitelerinin en çok talep etmiş oldukları seçenekler arasında baskılı poşet kargo ürünleri yer alıyor. Oldukça dayanıklı olan bu poşetler esnek malzeme kullanılarak yarı saydam ya da laminasyon uygulaması yapılarak üretilir. Firmamızdan istediğiniz sayıda ve istediğiniz modelde Kargo poşeti talebinde bulunabilirsiniz. İstemiş olduğunuz Kargo poşetinin ebatlarını gönderimini yapmayı düşündüğünüz ürünlerimiz için en uygun olacak şekilde üretiyoruz. Firmanızın adını ya da sizin belirlemiş olduğunuz logolu üretimini yapmış olduğumuz poşetlerin üzerine baskı olarak uyguluyoruz.

Kargo poşeti 

Baskılı poşet kargo ürünlerin firmamızda her markaya özel olarak tasarlanır. Firmamızda özel makineler kullanarak poşetlerin üzerine kaliteli baskılar yapıyoruz. Baskının kalitesi kadar poşetin dayanıklılığı da son derece önemlidir. Firmamızdan satın alacak olduğunuz tüm kargo poşeti ürünleri yüksek dayanımlı malzeme kullanılarak üretilmiştir. Firmamızdan talep etmiş olduğunuz sayıda üretilen baskılı kargo poşetleri kısa süre içerisinde hazırlanır ve adresinize teslim edilir. Firmamız ile iletişime geçerek istemiş olduğunuz sayıya bize bildirmeniz yeterlidir. Bu doğrultuda talep etmiş olduğunuz logo ya da isim poşetlerin üzerine basılır. Toptan baskılı poşet satın alarak çok daha ekonomik bir şekilde bu ürünlere sahip olabilirsiniz. Firmamıza internet sitemiz üzerinden ya da telefon numaralarımız ile direkt olarak ulaşabilir ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

 • Kaliteden ödün vermiyoruz
 • Ekonomik çözümler üretiyoruz
 • Zamanında teslimat sağlıyoruz
BASKILI KARGO POŞETİ
En yeni kargo poşeti modellerimiz için bizimle iletişime geçebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Read more

Baskılı Poşet Kırtasiye

BASKILI POŞET KIRTASİYE

Baskılı Poşet Kırtasiye 

Baskılı poşet kırtasiye ürünleri ihtiyacı için firmamız ile iletişime geçerek istediğiniz sayıda poşet siparişi talep edebilirsiniz. Günümüzde poşet kullanımının yaygınlaşması ile poşet üretim firmaları farklı alternatifler geliştirilmiştir. Bez tela karton plastik gibi poşetler perakende zincirinin neredeyse tamamına hitap ediyor. Baskılı poşet kullanımı sayesinde firmaların markalaşması sağlanmıştır. Firmalar baskılı poşetlerle rahatlıkla kendilerini tanıtma imkanı bulmuştur. Baskılı poşetler firmalar için oldukça ekonomik reklam ve tanıtım aracıdır. Sizler de firmanız için baskılı poşet kırtasiye ürünlerini toptan ve ekonomik fiyatlar ile satın alabilirsiniz.

Baskılı Poşet 

Baskılı poşet kırtasiye ürünlerinin üretim sürecinde plastikler kullanılır. Bilindiği gibi plastik naylon poşetlerin hammaddesidir. Bu hammadde petrol ve petrol türevlerinden oluşur. Firmamızda özel makineler kullanılarak poşet üretimi yapılır. Müşterilerimizin bizden talep etmiş olduğu ebatlara göre istenilen sayıda ve renkte poşet üretimi yapılır. Üretilen poşetlerin üzerine müşterilerimizin bize belirtmiş olduğu yazılar ya da logolar baskı şeklinde uygulanır. Firmamızda üretilen tüm poşetler yüksek dayanımlı ürünlerdir.

Ürünlerin taşınması sırasında kopma ya da yırtılma yapmaz. Poşet üzerine uygulamış olduğumuz baskılarda kaliteli boyalar kullanırız. Bu sayede bu baskılar uzun süre boyunca kalıcılığını korur. Sizler de bizimle iletişime geçerek markanızın adının yer almış olduğu baskılı poşetler için sipariş sebebi oluşturabilirsiniz. Firmamıza telefonla ya da internet adresimiz üzerinden ulaşabilir fiyatlarımız hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

 • Kaliteden ödün vermiyouz
 • Ekonomik çözümler üretiyoruz
 • Zamanında teslimat sağlıyoruz
BASKILI KIRTASİYE POŞETİ
En güzel Kırtasiye poşeti modellerimizi görmek için fabrikamızı ziyaret edebilir ve detaylı bilgi elde edebilirsiniz.

Read more

Baskılı Poşet Şarküteri

BASKILI POŞET ŞARKÜTERİ

Baskılı poşet şarküteri üretimi yapan firmamız ile iletişime geçerek ekonomik fiyatlarla baskılı poşet yaptırabilirsiniz. Poşetler günümüzde hemen her sektörde kullanılan son derece işlevsel ürünlerdir. İnsanların satın almış oldukları ürünleri poşetler yardımı ile taşımaları çok daha kolay oluyor. Ayrıca poşetler firmalar ve markalar için son derece ekonomik ve etkili bir reklam aracıdır. Firmalar bu poşetlerin üzerine kendi isimlerini ya da logolarını baskı uygulaması yaptırarak geniş bir müşteri kitlesine ulaşabiliyor.

Bu noktada poşetin ve baskının kalitesi son derece önemlidir. Kullanılan poşetin sağlam olması baskıda kullanılan boyanın da kalitesini olması mağazanın imajı açısından büyük önem taşır. Baskılı poşet şarküteri ürünleri için firmamız ile iletişime geçerek dilediğiniz ebatta ve dilediğiniz sayıda poşet siparişi oluşturabilirsiniz.

Baskılı Poşet 

Baskılı poşet şarküteri ürünlerini toptan olarak sipariş etmeniz sizin açınızdan çok daha kârlı olur. Kullanacağınız poşetin ebatlarını firmamıza bildirmeniz halinde istediğiniz sayıda poşet üretimi yapılır. Üretimini yapmış olduğumuz poşetlerin üzerine sizin istediğiniz logoyu ya da yazıyı baskı uygulaması yaparız. Talep etmiş olduğunuz siparişleriniz kısa süre içerisinde hazırlanır ve adresinize teslim edilir. Sizler de markanızın bilinirliğini artırmak ve müşterilerinizin ihtiyaçlarından kolay bir şekilde evlerine götürebilmeleri için baskılı poşet üretimi yapan firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Firmamıza internet sitemiz üzerinden ya da irtibat numaralarımızdan direkt olarak ulaşabilir ve sipariş talebi oluşturabilirsiniz.

 • Kaliteden ödün vermiyoruz
 • Ekonomik çözümler üretiyoruz
 • Zamanında teslimat sağlıyoruz
BASKILI ŞARKÜTERİ POŞETİ
Dayanıklı ve sağlam şarküteri poşeti imalatımız ile Türkiye’nin her bölgesine hizmet vermekteyiz. Siparişleriniz için bizi istediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Read more

Baskılı Elbise Poşeti

BASKILI ELBİSE POŞETİ

Baskılı elbise poşetleri en çok kuru temizleme firmaları tarafından tercih edilmektedir. Genellikle rulo şeklinde sipariş edilen bu poşetler zaman zaman perforeli yani belli aralıklarda yırtmak sureti ile kullanılmaktadır. Tek renk yada çift renk baskı seçenekleri ile hizmete sunulan bu poşetlerin dayanıklılığı müşterilerimiz açısından oldukça önemli bir detaydır.

Baskılı elbise poşeti fiyatları nasıl olmalıdır? Özellikle plastik baskılı poşet ham madde fiyatlarının yüksek olması ve yurt dışından dolar ile ithal edilmesi sebebi ile fiyatlar oldukça pahalıdır. Her yıl artışlar gerçekleşmekte buda müşterilerimizin bütçesine zarar vermektedir. Bu sebeple fiyatları daha uygun tutabilmek adına oldukça yüksek tonajlarda alımlar gerçekleştirmekteyiz. Böylelikle müşterilerimizin ekonomilerine katkı sağlamakta ve müşteri memnuniyetini sağlamaktayız.

En yeni baskılı elbise poşeti modellerimizle müşterilerimize birbirinden şık tasarımlarla hizmet veriyoruz. Firmanızın imajını en doğru şekilde yansıtabilmek ve estetik anlayışınıza uygun baskılı poşetler üretmek için çalışıyoruz.

 • Kaliteden ödün vermiyoruz
 • Ekonomik çözümler üretiyoruz
 • Zamanında teslimat sağlıyoruz
BASKILI ELBİSE POŞETİ

Baskılı elbise poşeti siparişleriniz için haftanın 7 günü bizimle iletişime geçebilirsiniz. İmalat ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

 • Perforeli elbise poşeti
 • El geçme elbise poşeti
 • Kulplu elbise poşeti
Read more